LSP

Tai oficialus Lietuvos studento pažymėjimas

Šis Tavo studento statusą įrodantis dokumentas suteikia teisę naudotis Tavo aukštosios mokyklos biblioteka, inventoriumi, naudojamas laikant egzaminus, sužinant pažymius bei jungiantis prie aukštosios mokyklos vidinės informacinės sistemos.

LSP taip pat suteikia teisę Tau naudotis šalies viešojo transporto lengvatomis bei įvairiomis tik studentams skirtomis nuolaidomis visoje Lietuvoje. Dėka naujosios LSP partnerystės programos, jų skaičius nuolat ir “nepadoriai” auga. Daugiau informacijos www.lsp.lt.

LSP D.U.K.

Studijuojant:

Pirmos pakopos studijose – 16 EUR.

Antros pakopos studijose – 8 EUR.

Vientisosiose studijose – 20 EUR.

Trečios pakopos studijose – 16 EUR.

Rezidentūros studijose – 20 EUR.

Kai LSP išduodamas pakartotinai – 6 EUR.

 1. Pranešk apie tai info@lsmusa.lt
 2. Užsisakyk naują pažymėjimą LSP sistemoje (https://lsp.lt/);
 3. Užsakymo metu pažymėk, kad senas LSP pamestas.
  • LSP profilyje pažymėk, kad senas LSP pamestas. Jei tokios galimybės savo profilyje nematai, kreipkitės į savo aukštosios mokyklos studentų savivaldą arba el. paštu pagalba@lsp.lt;
  • Užpildyk prašymo forma dėl pamesto LSP galiojimo nutraukimo, kurią rasi čia;
  • Sumokėk 100 EUR bauda:

  Rekvizitai:

  Įmokos kodas: 103087                                       

  Gavėjo kodas: 190739547

  Gavėjas: Lietuvos studentų sąjunga

  Įmoką priimančios įstaigos: AB ,,Swedbank‘‘ LT487300010136548129

  Mokėjimo paskirtis: Už negrąžintą LSP

  Įmokos suma: 100 EUR

  Užpildyta prašymo forma bei mokėjimo kvitas siunčiami aukštosios mokyklos studentų savivaldai arba el. paštu pagalba@lsp.lt.

Užpildyk prašymo forma dėl pavogto LSP galiojimo nutraukimo, kurią rasi čia;

Gauk išrašą apie pavogtą LSP iš policijos komisariato;

Užpildytą pranešimą ir policijos išrašą siųsk el. paštu  info@lsmusa.lt arba el. paštu pagalba@lsp.lt.

Užsisakyk naują pažymėjimą LSP sistemoje (nepatvirtinus policijos pažymos, naujas LSP nebus išduotas).

LSP gali pasilikti sau, jei baigus studijas, pažymėjimo galiojimo laikas bus pasibaigęs arba iki jo galiojimo pabaigos tuo metu bus likusios mažiau nei 3 savaitės.

Jei baigei studijas ir LSP galiojimo laikas baigiasi daugiau nei po 3 savaičių, PRIVALAI nunešti jį į studentų savivaldą arba grąžinti jį į Lietuvos studentų sąjungos (LSS) biurą.

Jei nutraukei studijas ir LSP galiojimo laikas baigiasi daugiau nei po 3 savaičių, PRIVALAI nunešti jį į studentų savivaldą arba grąžinti jį į Lietuvos studentų sąjungos (LSS) biurą.

LSP grąžinti į LSS galite jį išsiuntę paštu į Lietuvos studentų sąjungos biurą arba jį atnešti I-IV 10 – 17 val. Adresą gali rasti čia. Prieš atvykstant PRIVALOMA paskambinti (+370 664 45 050), kad tikrai rastum mus biure.

Kitų studijų LSP galima bus užsisakyti tik po to, kai tavo studijų duomenis aukštoji mokykla įkels į Studentų registrą. Tai dažniausiai įvyksta kelios savaitės po sutarties pasirašymo.

Pasikeitus asmens duomenims, pirma susisiek su savo aukštąja mokykla, kad ji atnaujintų tavo duomenis Studentų registre. Kai gausi patvirtinimą iš aukštosios mokyklos apie atnaujinus duomenis, gali užsisakyti naują LSP. Pridėti nuorodą ant LSP

Jei vardą ar pavardę pasikeitei savo LSP profilyje, tai dar nereiškia, kad tavo asmens duomenis atnaujino ir aukštoji mokykla. Ant LSP spausdinama aukštosios mokyklos pateikta informacija, o ne tavo nurodyta LSP profilyje.

Kilus daugiau klausimų, galite kreiptis: lsmu@lsp.lt