Komitetai

Akademinis komitetas
Koordinatorė

Viktorija Viskantaitė

Susisiek: akademinis.komitetas@lsmusa.lt

Akademinis komitetas dirba tam, kad gerinant studijų kokybę būtų išgirsta kiekvieno studento nuomonė. Stengiamės kuo greičiau išspręsti studentų akademines problemas, geriname studentų bendravimą su universiteto administracija bei dirbame, kad kiekvienas studentas sulauktų objektyvaus pasiekimų vertinimo. Inicijuojame studijų reglamento pataisas bei bendradarbiaudami su informaciniu komitetu siekiame, jog visus studentus pasiektų naujausia akademinė informacija. Jei jauti, jog turi idėjų ir noro dirbti, prisijunk!

Socialinis komitetas rūpinasi studento socialine aplinka. Su mumis bent kartą per studijas susiduria kiekvienas studentas, nes dažniausiai mūsų komiteto narius rasite budinčius Akvariume. Visus kilusius klausimus dėl lsp, stipendijų bei bendrabučių atsakyti galime mes. Darome ir ne tik tai. Mes rūpinamės, kad kiekvienas universitete gautų pačias geriausias sąlygas nesusijusias su akademine veikla. Tad, jei matai problemą ir nori ją keisti, nesivaržyk ir įsiliek į mūsų gretas.

Socialinis komitetas
Koordinatorė

Beatričė Ramanauskaitė

Susisiek: socialinis.komitetas@lsmusa.lt

Informacinis komitetas
Koordinatorė

Elžbieta Skirbutytė

Susisiek: rsv@lsmusa.lt

Informacinis komitetas – tai integruota komunikacijos vadyba. Komunikacija siekiama puoselėti organizacijos reputaciją. Komiteto tikslas – suderinti skirtingus ir įvairialypius įvairių visuomenės grupių bei organizacijų interesus, puoselėjant ir kuriant darnius santykius tarp organizacijos bei visų su ja susijusių auditorijų – darbuotojų, klientų, vartotojų, akcininkų, valdžios ir nevyriausybinių institucijų, vietos bendruomenių ar žiniasklaidos atstovų.
Pagrindiniai Informacinio komiteto principai:
Įvaizdis – teigiamos nuomonės apie LSMU SA formavimas ir palaikymas, LMSU SA logotipo populiarinimas bei informacijos pateikimas universiteto bendruomenei.
Reklama – plakatų, video reklamų ar kitokios informacijos pateikimas studentams bei universiteto darbuotojams.
Komunikacija – bendravimas su studentais, akademijos bendruomene, kitomis organizacijomis bei žiniasklaida.
Jeigu tu esi darbštus, kruopštus, turi menininko sielą, mėgsti rašyti, o gal tiesiog moki dirbti su Photoshop ar kitomis maketavimo programos. Tai- Informacinis komitetas kaip tik tau. Lauksime tavęs!

Esi renginių vedėjas, organizatorius, ar beprotiškos idėjos tau trukdo užmigti?… Tuomet Tau skirta būti laisvalaikio komiteto nariu!
Be kasmetinių tradicinių renginių, tokių kaip „Fuxų krikštynos“, „Medic attack“, Kraujo donorystės akcija, vyksta ir filmų peržiūros, Kalėdinis aukcionas. Mums visada gali drąsiai siūlyti daryti tai, kas šauna į galvą (sliekų lenktynės ar labdaros mugė)! Mes rūpinamės, kad šauniausi Lietuvos studentai pramankštintų smegenis nuo mokslų ir turėtų šauniausią laisvalaikį.
Trūksta šypsenos ar geros nuotaikos?

Laisvalaikio komitetas
Koordinatorė

Guoda Jankauskaitė

Susisiek: laisvalaikis@lsmusa.lt

Marketingo ir projektų komitetas
Koordinatorė

Eglė Gustainytė

Susisiek: projektai@lsmusa.lt

Marketingo ir projektų komitetas dirba tam, kad LSMU SA užmegztų kuo daugiau ryšių su įvairiomis organizacijomis ar įmonėmis. Mes dirbame ne vien su rėmėjų paieška, bet ir su projektų rašymu, siekdami įgyvendinti net pačias keisčiausias idėjas.
Jei žinai, kaip užmegzti naujus ir naudingus ryšius, turi iškalbos dovaną, ar sieki keisčiausių idėjų, kurios „kirba“ Tavo galvoje, įgyvendinimo realybėje – tuomet Tavęs laukia marketingo ir projektų komiteto komanda. Nenusivisi, nes įgausi ne tik naudingos patirties rašant projektus, bet ir surasi bendraminčių verslumo, kokybiškumo ir inovacijų reikalaujančioje sferoje.