Kuratorių projektas

,,Kuratoriai – tai pats didžiausias ir labiausiai tobulėjantis LSMU SA projektas, kuris įtraukia visų studijų programų studentus. Projekto ,,Kuratoriai“ tikslas yra paruošti savanorius (aukštesniųjų kursų studentus), kurie padės universiteto naujokams susidoroti su galimomis universiteto išdėstymo, akademinių ir socialinių sferų problemomis, išmokys naudotis informacinėmis sistemomis bei padės produktyviai planuoti savo laiką. Ši idėja pradėta įgyvendinti nuo 2011 m., o paskutiniais metais šis projektas sparčiai progresuoja apimdamas vis naujas sferas. Didelė organizacinė komanda vykdo darbą keliomis skirtingomis kryptimis, todėl yra padalinta į 4 darbo grupes:

  • Atributikos grupė – kuria „Kuratoriai” plakatus/ logotipus, kontaktuoja su Marketingo darbo grupe ir kartu dirba su kuratorių atributikos gamintojais; užsakinėja atributiką ir rūpinasi jos dalinimu rugsėjo 1 d. šventėje.
  • Mokymų grupė – jos pagrindinis tikslas surengti mokymus būsimiems kandidatams į kuratorius ir juos parengti akademinėje, socialinėje LSMU sferose; pravesti komandos kūrimo mokymus bei padėti įgytas žinias panaudoti realių situacijų sprendime. Priėmimo grupė – atsakinga už kandidatų į kuratorius sąrašų sudarymą, informacijos sklaidą tarp kuratorių, jų kontaktų rinkimą
  • „Promote“ grupė – atsakinga už „Kuratoriai“ projekto viešinimą bei reklaminių produktų gamybą, kuria „Pirmakursio gidą“, „Kuratorių gidą“; filmuoja „Pagalba pirmakursiui“ filmukų komplektą.
  • International grupė – projektas ,,Kuratoriai“ bendradarbiauja su užsienio studentų mentorių programa. Padeda jiems organizuoti mokymus, stovyklas.
Kuratorių koordinatorės: Erika Rusilaitė ir Lina Gastilavičiūtė El. paštas: kuratoriai@lsmusa.lt