Studentų diena

SA Valdyba sveikina visus studentus su studentų diena ir ta proga atsakė į kelis klausimus bei parašė po palinkėjimą studentams. Kiekvienam LSMU SA studentų atstovui buvo užduoti klausimai Studentų dienos proga:

1. Ką tau reiškia būti studentu?

2. Savo studijų neįsivaizduoju be “šio daikto” 

3. Jei galėčiau grįžti į pirmą kursą, ką keisčiau? 

4. Kitiems studentams studentų dienos proga linkiu…

Evelina Alūzaitė, Prezidentė, Slauga, IV kursas. 

 1. Būti studente – man reiškia laisvę įgyti išsilavinimą, tobulėti ir nebijoti siekti mokslinių aukštumų! Vertinu šią galimybę ir tikiuosi ją išnaudoti toliau tęsdama studijas ar asmeniškai tobulėdama.
 2. Savo studijų neįsivaizduoju be palaikančių ir padedančių grupės draugų, artimųjų, nesibaigiančių skanios kavos puodelių, na ir žinoma, be kompiuterio, nes visa mokslinė medžiaga, rašto ir moksliniai darbai bei kita svarbi informacija sukaupta jame.
 3. Jei galėčiau grįžti į pirmą kursą, norėčiau išnaudoti man tuo metu suteiktas galimybes bei progas ir mokyčiausi pagal efektyvesnius mokymosi metodus, kuriuos jau moku ir naudoju dabar, būdama ketvirtakursė.
 4. Studentų dienos proga noriu palinkėti studijose išsilaisvinti, atrasti save, pasiimti visas vertingas Jums žinias ir nebijoti inicijuoti universitete pokyčius, nes turime tam didžiulę laisvę! 

Martyna Vengrytė, Viceprezidentė, Farmacija,  IV kursas

 1. Būti studente man asmeniškai reiškia labai daug iš asmenybės augimo perspektyvos, nes turiu galimybę augti, mokytis ir kurti savo ateitį, atrandant naujas galimybes ir patiriant kitokius išbandymus. 
 2. Studijų laikotarpio neįsivaizduoju be kelių dalykų: sporto, kavos ir draugės, netikėtai atrastos studijų laikotarpiu, kuri neleidžia palūžti sunkiu metu.  
 3. Jei galėčiau grįžti į pirmą kursą, iš tikrųjų nekeisčiau nieko, nes tie metai, kad ir kokie tuo metu baisūs atrodė, dabar tiesiog sukelia šypseną ir malonius jausmus.
 4. Studentams linkiu iš studijų pasiimti viską, ką tik jos duoda. Nepanirti stačia galva į mokslus, o skirti laiko ir sau, naujų pažinčių paieškoms, linksmybėms ar tiesiog veiklai, kuria niekada anksčiau neužsiimėt. Studijų laikotarpis, kad ir koks sunkus kartais atrodo, vis tiek yra vienas gražiausių gyvenimo etapų, kuriuo tikrai reikia pasidžiaugti. Sveikinu visus su Tarptautine studentų diena!

Dominyka Visockytė, Laisvalaikio komiteto koordinatorė, MVG II kursas

 1. Tai bandymas suderinti studijavimą su studentavimu.
 2. Negalėčiau išsiversti be kompiuterio, nes kaip ir akivaizdu, kodėl.
 3. Iš tiesų esu labai patenkinta tuo, ką nuveikiau būdama pirmakursė, tačiau galbūt skirčiau truputėlį daugiau laiko mokymuisi.
 4. Linkiu visiems neprarasti optimizmo šiuo laikotarpiu ir pasidžiaugti visomis studentavimo suteikiamomis galimybėmis.

Judita Miškinytė, Socialinio komiteto koordinatorė, Kineziterapija, III kursas

 1. Būti studente man reiškia laimę ir garbės jausmo buvimą, kad turiu galimybę turėti tokį gyvenimo etapą, kuriame augu kaip asmenybė.
 2. Neįsivaizduoju be knygos ir tikriausiai kompiuterio.
 3. Manau, kad nieko nekeisčiau, nes tai buvo nuostabūs studijų metai, kupini mokslo, žinių, naujų pažinčių ir kuriuos prisimenu tik su šypsena veide!
 4. Kitiems studentams studentų dienos proga linkiu pasiimti iš studijų viską, ką tik įmanoma: žinias, idėjas, akimirkas, mintis, frazes bei patirtis. Svarbiausia, nepamirškit svajoti ir mėgautis šiomis dienomis, nes tai  trumpas gyvenimo etapas, kuris prabėgs akimirksniu!

Vika Jaskevičiūtė, Akademinio komiteto koordinatorė, Medicina, II kursas

 1. Būti studentu – tai augti kaip asmenybei, gilinti žinias bei apsupti save pačiais šilčiausiais žmonėmis, kurie privers nusišypsot net pilkiausią dieną ir išties pagalbos ranką 24/7.
 2. Savo studijų neįsivaizduoju be kavos! Vien tas kavos kvapas ryte prikelia ir suteikia energijos veikti.
 3. Jei galėčiau grįžti į pirmą kursą, daugiau šypsočiausi bei aktyviau įsitraukčiau į studentiškas veiklas bei iniciatyvas.
 4. Kitiems studentams studentų dienos proga linkiu atkakliai siekti išsikeltų tikslų, kantriai dirbti dėl savo svajonių, neprarasti noro, kuo daugiau sužinoti ir išmokti, turiningo studentiško gyvenimo bei nepamiršti daryti gražius ir prasmingus darbus.

Miglė Lazinkaitė, Žmogiškųjų išteklių koordinatorė, Slauga, III kursas

 1. Būti studentu man reiškia, kad esu atvira naujiems išbandymams, naujoms žinioms. Tai etapas kurį noriu prisiminti ateities gyvenime ir su šypsena galvoti, kad norėčiau grįžti atgal ir visa tai pakartoti.
 2. Savo studijų neįsivaizduoju be pusiau išrašyto tušinuko ir nutrintos bei lapais krintančios užrašinės.
 3. Jei galėčiau grįžti į pirmą kursą, manau, mažai ką norėčiau keisti, bet tikriausiai keisčiau tai, kad būčiau dalyvavusi Fuxų stovykloje ir daugiau leidusi laiko studentaudama.
 4. Kitiems studentams linkėčiau išbandyti visas universiteto duotas galimybes. Tai ne tik gali atverti naujų ateities kelių, bet ir išmokyti bei atrasti kažką naujo, ko dar galbūt nežinojote apie save. Ir taip pat padėti vieni kitiems ir būti vieningiems, nes mes esame didelė bendruomenė, kuri gali ir turi turėti stiprų balsą bei kartu yra lengviau įveikti visus sunkumus.

Gustė Chmieliauskaitė, Administratorė, Farmacija, IV kursas

 1. Būti studentu – tai tobulinti save aukštesniame mokslo lygmenyje, pajusti, ką reiškia nemiegota naktis prieš egzaminą, savarankiško gyvenimo pradžia.
 2. Savo studijų neįsivaizduoju be grupiokės, kuri visuomet padeda sugrįžti į realybę, kai paskaitose skrajoju padebesiais.
 3. Jei galėčiau grįžti į pirmą kursą, visų pirma keisčiau studijų programą ir požiūrį į studijas.
 4. Linkiu Jums nepervargti. Viską darykite taip, kad galvoje užtektų vietos ne tik žinioms ir mokslui, bet ir jaunystei!

Ieva Petrutytė, Atstovų koordinatorė, Veterinarinė medicina, III kursas

 1. Būti studentu – tai gebėti suderinti atsakomybę (mokslai, savarankiškas gyvenimas) ir jaunystę (linksmybės, studentavimas).
 2. Savo studijų neįsivaizduoju be kompiuterio. Vienintelis daiktas, kuris man tikrai būtinas.
 3. Jei galėčiau grįžti į pirmą kursą, leisčiau sau labiau atsipalaiduoti, suprasti, kad nebūtina visur dalyvauti, visur spėti ir visur būti geriausia.
 4. Kitiems studentams studentų dienos proga linkiu visada spausti iš savęs maksimumą, tačiau nepamiršti ir pailsėti bei pasilinksminti, nes studentavimas netruks amžinai.

Greta Tamulevičiūtė, Marketingo ir projektų komiteto koordinatorė, Medicina, II kursas.

 1. Būti studente man reiškia laisvę, galimybę priimti sprendimus dėl savo ateities, galimybę gauti žinias. Taip pat, tai nuolatinė galimybė augti bei tobulėti kaip žmogui.
 2. Savo studijų neįsivaizduoju be pačių geriausių grupiokų, kurie visada palaiko ir padeda bet kokioje situacijoje. Be jų tikrai prapulčiau šiame universitete.
 3. Jei galėčiau grįžti į pirmą kursą, tai duočiau sau daugiau laiko poilsiui, nes darbai nepabėgs, o kartais yra labai svarbu sustoti ir skirti bent šiek tiek laiko ir sau.
 4. Kitiems studentams studentų dienos proga linkiu nebijoti klysti, juk iš klaidų yra nuolat mokomasi. Taip pat skirti laiko sau – išeiti pasivaikščioti, susitikti su draugais ar tiesiog valandėlę pamiegoti. Ir svarbiausia, studentavimo laikotarpiu naudokitės visomis pasitaikiusiomis galimybėmis, nes šis laikas labai greitai prabėgs ir tokių progų gyvenime jau gali nebepasitaikyti.

Paulina Bučinskaitė, žmogiškųjų išteklių koordinatorė, Sveikatos psichologija, III kursas.

 1. Būti studente man reiškia eiti tikslo link, kaupti patirtį, domėtis įvairiais dalykais, džiaugtis gyvenimu.
 2. Savo studijų neįsivaizduoju be kompiuterio.
 3. Jei galėčiau grįžti į pirmą kursą, iš anksčiau pradėčiau domėtis studentiška veikla ir į ją įsitraukti.
 4. Kitiems studentams studentų dienos proga linkiu būti savimi, kaupti patirtį, mėgautis jaunyste bei neperdegti. 

Giedrė Jasionytė, Kuratorių projekto koordinatorė, Farmacija, IV kursas

 1. Būti studente man reiškia ugdyti save kaip asmenybę, mokytis būti dar labiau savarankiška ir efektyviai planuoti savo laiką.
 2. Savo studijų neįsivaizduoju be kavos puodelio ir geriausių grupiokių šalia, kurios visuomet nuramina arba pergyvena kartu su manimi.
 3. Jei galėčiau grįžti į pirmą kursą, nekeisčiau nieko, kadangi tie metai man davė daug žinių, naujų pažinčių ir begalę neįkainojamų prisiminimų, nors ir ne visada malonių.
 4. Studentams linkiu neužsidaryti tarp keturių sienų su vadovėliu rankose, o būtinai nepamiršti apie save ir skirti laiko sau,  siekti užsibrėžtų tikslų ir niekuomet nepasiduoti bei atrasti save. 

Mantas Lukaševičius, Informacinio komiteto koordinatorius, Sveikatos psichologija, II Kursas

 1. Buvimas studentu man reiškia priklausyti bendruomenei, mokytis ne tik savarankiškam gyvenimui, bet ir realizuoti save svajonių srityje.
 2. Savo studijų negalėčiau įsivaizduoti be muzikos, ji mane veda visur. Bet šiuo metu, ypač, negalėčiau be kompiuterio pandemijos metu.
 3. Nepamesčiau tos aistros mokytis, kuri buvo, nes dabar atsiranda noras tingėti bei aktyviau dalyvaučiau veiklose, nes tai suteikia papildomą patirtį ir pažintis.
 4. Atrasti ir siekti savo svajonės studijose, bet ir nepamiršti laiko sau, savo hobiams ir artimiesiems.