LSMU SA Ataskaitos teikimo ir rinkiminė konferencija 2020

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Studentų atstovybė kviečia visus studentus ir Universiteto bendruomenę į ataskaitos teikimo ir rinkimų konferenciją, kuri vyks š.m. spalio 8 d. 9 val. Mokomajame laboratoriniame korpuse (MLK), akad. Z. Januškevičiaus posėdžių salėje, Eivenių g. 4, Kaunas.

Konferencijoje dalyvaujantiems delegatams būtina užsiregistruoti.

Registracijos lapą rasite čia: jau netrukus!

Registracijos lapus pateikti į SA pašto dėžutę iki konferencijos dienos arba galite juos atsinešti į pačia konferenciją.

Delegatų registracija prasideda 8:30 val. MLK I aukšto fojė.

Skelbiamas laikotarpis teikti kandidatūras į Prezidento ir LSMU Senato narių pozicijas.

Konferencijos darbotvarkė:
– jau netrukus!

Paraiškų teikimo tvarka:
– Kandidatai į LSMU Studentų atstovybės prezidento postą turi pateikti prašymą skirtą konferencijos organizacinei komisijai, CV ir veiklos planą iki 2020 m. rugsėjo 24 d. 17 val. į SA pašto dėžutę Centriniuose rūmuose (A. Mickevičiaus g. 9).
– Kandidatai į LSMU Senatorių postą prašome pateikti prašymus su CV ir motyvaciniu laišku iki 2020m. spalio 1 d. 17 val. į SA pašto dėžutę Centriniuose rūmuose (A. Mickevičiaus g. 9)

– Kandidatai į LSMU vidinius ir išorinius Tarybos narius prašome pateikti prašymus su CV ir motyvaciniu laišku iki 2020m. spalio 1 d. 17 val. į SA pašto dėžutę Centriniuose rūmuose (A. Mickevičiaus g. 9).

Nepraleisk vieno svarbiausių renginių studentams !