Bendrabučiai

Norėdami gauti bendrabutį, turite atnešti į Studentų atstovybę šiuos dokumentus:

1. Pažymą iš dekanato, kad studijuojate LSMU.
2. Prašymą Apgyvendinimo paslaugų tarnybos vadovui.
3. Pažymą apie šeimos sudėtį ir deklaruotą gyvenamą vietą.
4. Pajamas patvirtinančius dokumentus.
5. Dvi nuotraukas 3x4cm.
6. Ir, jei yra, socialinį remtinumą patvirtinančius dokumentus.

LSMU MA bendrabučiai:

Bendrabučių nuostatai

Pirmasis bendrabutis, Dainavos g. 3

Ant Žaliakalnio kalno prie Kauko laiptų ir Kauno dailės mokyklos įsikūręs pats seniausias universiteto bendrabutis. Čia galima rasti sporto salę su dauguma pagrindinių treniruoklių, skaityklą, taip pat aktų salę, kurioje vyksta gyventojus vienijančios bendrabučio šventės. Bendrabutis prie pat miesto centro, į LSMU centrinius rūmus pėsčiomis nueisite per ~15min.

Tualetai: 6 vienam aukštui.

Dušai: Visame bendrabutyje 6 dušai merginoms ir 4 dušai vaikinams.

Artimiausia stotelė: Žemaičių g., ~6min. kelio. Ledo arena ~8min. kelio

Tel.: (8 37)220420

 

Antrasis bendrabutis, Jankaus g. 2

Bendrame pastate su Kalbų ir edukacijos katedra įsikūręs bendrabutis. Patogus tiems, kurie laiką po paskaitų nori praleisti LSMU Sporto centre ar prisijungti prie šiame pastate repetuojančių LSMU choro ar liaudies šokių kolektyvo. Bendrabutyje laikinai įsikūrusi LSMU administracija ir Medicinos fakulteto dekanatas.

Tualetai: 4 kiekvienam aukštui.

Dušai: Rūsyje 2 dušai merginoms, 2 – vaikinams.

Artimiausia stotelė: Ledo arena, ~2-3min. kelio.

Tel.: (8 37)797506

Trečiasis bendrabutis, Kudirkos g. 19

Įsikūręs prie antrojo bendrabučio. Kelionė į Kalbų ir edukacijos katedrą užtruks kelias minutes. Netoliese – Ąžuolyno parkas. Pėsčiomis LSMU Klinikas ar miesto centrą pasieksi per ~20 min.

Tualetai: 5 kiekvienam aukštui.

Dušai: Rūsyje įrengti 6 dušai merginoms ir 6 dušai vaikinams.

Artimiausia stotelė: Ledo arena, ~3 – 4min. kelio.

Tel.: (8 37)204985

Ketvirtasis bendrabutis, Lukšos Daumanto g. 6

Tai vienintelis šeimyninis MA bendrabutis, kuriame apgyvendinamo pirmenybė teikiama studentų šeimoms bei rezidentams. Pastate yra įsikūrusi Burnos priežiūros ir vaikų odontologijos klinika bei Odontologijos fakulteto dekanatas. Kitoje kelio pusėje – Veido ir žandikaulių ortopedijos klinika. Pėsčiomis į biblioteką, paskaitas MLK ar klinikose nueisi per ~10 min.

Tualetai: 1 blokui

Dušai: 8 dušai visam bendrabučiui

Artimiausia stotelė: Žeimenos gatvė, ~2min. neskubant.

Tel.: (8 37)795490

Penktasis bendrabutis, Sukilėlių pr. 53

Dvylikaaukštis bendrabutis įsikūręs netoliese 4 bendrabučio. Lietuviai gyvena 11-12 aukštuose, pirmuosiuose apgyvendinami studentai iš užsienio.

Tualetai: 1 dviems kambariams.

Dušai: 1 dviems kambariams.

Artimiausia stotelė: Žeimenos gatvė, <1min.

Tel.: (8 37)387514

 

LSMU VA bendrabučiai:

4 VA bendrabutis

Komendantės teigimu – ramiausias bendrabutis. Neseniai renovuoti merginų bei vaikinų dušai, visur sterilu ir tvarkinga. Visame bendrabutyje pakeisti langai, naujos lovos.

Kambariai šiame bendrabutyje yra dviviečiai ir triviečiai,taip pat yra 5 vienviečiai. Merginos ir vaikinai neatskirti aukštais, todėl jūsų bloko draugai gali būti ir kitos lyties. Šalia yra kelios parduotuvės .

Susisiekimas: iki veterinarijos akademijos 10 min kelio pėsčiomis, taip pat puikus susisiekimas ir su MLK. Neseniai studentų prašymu pradėjo važiuoti 41 autobusas, kuris važiuoja tiesiai į Kauno klinikas. Puikus susisiekimas važiuojantiems į centrą. Važiuoja ir naktiniai autobusai.

Tel.: (8 37)361774

 

5 VA bendrabutis

Šis bendrabutis yra šeimyninio tipo, du kambariai, dušas, tualetas ir virtuvė. Bendrabutis renovuotas. Kai kuriuose aukštuose yra pakeisti langai, lovos, taip pat pakeistos visos senos viryklės, renovuotas antras aukštas,kuriame gyvena “Erazmus” studentai. Bendrabutyje gyvena daug dėstytojų, jis labai arti Akademijos ( ~2min. pėsčiomis)

Tel.: (8 37)361817

 

6 VA bendrabutis

6 bendrabutis yra naujausias Veterinarijos akademijos bendrabutis. Bendrabutis renovuotas, pakeisti langai, sutvarkytas dušas, perdažyta laiptinė, koridoriai, pakeistos visos bendrabučio lovos, taip pat naujos dujinės viryklės. Bendrabutis blokinio tipo, bloką sudaro trivietis kambarys ir dvivietis kambarys, taip pat yra 5 vienviečiai kambariai, kriauklė ir tualetas. Kiekviename aukšte yra po dvi virtuves. Dušai yra bendri, bet per ateinančius mėnesius bus įrengti nauji – atskirai vaikinams ir merginoms. Surenovuotas antras aukštas, kur bus apgyvendinami “Erasmus” studentai. Bendrabutis labai arti Akademijos (~2min.)

Tel.: (8 37)361817

 

7 VA bendrabutis

7 bendrabutis pastatytas 1993m., tai naujausiais šio universiteto bendrabutis, kuriame nuolatos gyvena apie 150 studentų. Bendrabutis blokinio tipo, bloką sudaro trivietis ir dvivietis kambariai, taip pat yra 5 vienviečiai kambariai,tualetas ir kriauklė. Kiekviename aukšte yra po dvi virtuves. Merginų bei vaikinų dušai rūsyje. Bendrabutis arti Akademijos ( ~3min.)

Tel.: (8 37)361774