LIPSA

LiPSA LSMU – tai jauna, labai motyvuota ir energinga organizacija, kuri vienija Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) sveikatos psichologijos studentus. Ši organizacija yra Lietuvos psichologijos studentų asociacijos (LiPSA) filialas Lietuvos sveikatos mokslų universitete.

Mūsų pagrindiniai siekiai yra LSMU psichologijos studentų vienijimas, jų aktyvumo, profesinio bei asmeninio augimo skatinimas. LiPSA LSMU nariai noriai šviečia visuomenę apie psichologijos mokslo svarbą, vykdo įvairias socialines akcijas ir organizuoja renginius. LiPSA LSMU vizija – tai motyvuota ir tvirta kaip kumštis komanda, kuri vienija draugus, siekiančius bendrų tikslų, realizuojančius save bei dalyvaujančius įdomioje ir prasmingoje veikloje.

Kontaktai:

Kadangi neturime nuolatinės savo būstinės, tad apie būsimus renginius ir savo vykdomą veiklą skelbiame fecebook puslapyje: https://www.facebook.com/LSMUPSA, taip pat ir puslapyje: www.lipsa.lt.  Jei iškilo klausimų ar nori prisijungti prie mūsų komandos, parašyk mums: lipsa.lsmu@gmail.com.