LIMSA

LiMSA (Lietuvos Medicinos Studentų Asociacija) – studentiška savanoriška nevyriausybinė profesinė organizacija, vienijanti visus Lietuvos medicinos studentus.

LiMSA kiekvienam medicinos studentui suteikia galimybę ne tik sėdėti prie knygų, bet ir įsitraukti į visuomeninę veiklą. Šioje organizacijoje studentas gali susirasti naujų draugų, įdomios veiklos, kartu pažinti vyresnius ir jaunesnius savo kolegas, susipažinti su kitų šalių medicinos studentais – kolegomis, įgyti patirties organizuojant projektus, keliaujant ir bendraujant.

Ką LiMSA veikia?

Vykdo visuomenę sveikatinančius projektus, dalyvauja tarptautiniuose studentų mainuose, kurie yra didžiausi studentų mainai pasaulyje (vieno mėnesio mainu s gali atlikti bet kurioje pasaulio šalyje!) bei organizuoja tarptautines mokslines konferencijas medicinos studentams – Baltic Sea Region Conference, HIS Conference. Mūsų organizacija taip pat rengia ar dalyvauja įvairiuose mokymuose Lietuvoje ir užsienyje, skirtuose tobulinti mūsų asmeninius – tiek profesinius, tike gyvenimiškus, įgūdžius.

Ir Tu gali tapti LiMSA nariu!

Pirmąją rugsėjo savaitę MLK, LiMSA lentoje, ieškok skelbimų apie pirmąjį LiMSA susirinkimą. Į susirinkimą atsinešk užpildytą nario anketą su nuotrauka, atlaikyk valdybos žvilgsnį, nepasimesk situacijoje ir jei susimokėsi simbolinį nario mokestį, būsi pakrikštytas LiMSA nariu!

Daugiau informacijos apie LiMSA veiklą galite rasti www.limsa.lt arba facebook.