LSMU SA komanda

Susipažinkime!

Mes – LSMU SA – studentams atstovaujanti  ir juos vienijanti organizacija. Mūsų durys atviros kiekvienam studentui, tiek ieškančiam pagalbos sprendžiant problemas, tiek norinčiam tapti mūsų organizacijos dalimi.  Visuomet laukiame aktyvių ir visuomeniškų studentų bei garantuojame, kad kiekvienas atėjęs ras, ką veikti. O pasirinkti yra iš ko, nes LSMU SA dirba akademinėje, socialinėje, informacijos, renginių, projektų bei tarptautinių reikalų srityse.

Mūsų moto: „Studentas atstovybėje yra visada laukiamas, o jo balsas bus išgirstas“.

Akademinis komitetas

Mes – šauni kompanija, kuri padės Tau bet kokiu akademiniu klausimu. Akademinis komitetas rūpinasi tvirtų tiltų statyba tarp administracijos ir studentų, studijų kokybės gerinimu, objektyvaus studento pasiekimų vertinimo užtikrinimu, studijų reglamento pataisų iniciatyvomis. Mes stengiamės nuobodžias nesuprantamas taisykles perteikti studentams aiškiai ir smagiai, kritiškai skaitome kiekvieną dokumentą, atidžiai stebime akademinę aplinką ir pastebėję problemas stengiamės jas kuo greičiau spręsti. Turi klausimų, o gal nori ne tik išreikšti savo nuomonę, bet ir prisijungti prie mūsų veiklos?

Rašyk mums: akademinis.komitetas@lsmusa.lt

Socialinis komitetas

Indrė ir MindaugasJelena Cesarskaja

 

 

 

 

Esi tas, kuris mielai bendrauja ir padeda kitiems? Patinka žuvys, o dar labiau – akvariumai? Tau – socialinis komitetas!

Susipažinkite su socialinio komiteto šeima: pirmininkė – Jelena Cesarskaja, LSP koordinatoriai Mindaugas Žukauskas ir Indrė Pilipavičiūtė. Su mumis bent kartą per studijas susiduria kiekvienas studentas, nes dažniausiai mūsų komiteto narius rasite budinčius Akvariume, be to kuruojame LSP, esame atsakingi už reikalus, susijusius su bendrabučiais, stipendijomis, inicijuojame įvairias akcijas.

Socialiniais klausimais kreipkitės el. paštu : socialinis.komitetas@lsmusa.lt

Dėl LSP rašykite: lsp@lsmusa.lt

Informacinis komitetas

Evelina Tupkelevičiūtė

 

 

 

 

 

Visada naujienas išgirsti pirmas ir skubi papasakoti draugui? Aiškiai ir trumpai dėstai mintis, kad visi suprastų? Gali nuolat sekti ir atnaujinti naujienas „facebook’e“ ? O jeigu moki dar ir „fotošopo“ subtilybių, maketavimo ar filmukų montavimo, informacinis komitetas kaip tik tai, ko tu ieškai!

Mūsų užduotis skleisti informaciją visais galimais būdais: plakatais stenduose, facebook’e, LSMU SA puslapyje, lankstinukuose, jei žinai daugiau – pasisakyk! Taip pat organizuojame įvairias apklausas, rūpinamės renginių reklama, atributika ir skleidžiame informaciją tarpusavyje. Visada laukiame šviežių idėjų, prisijunk!

Komiteto pirmininkė – Inga Zeltzakytė, pavaduotoja – Evelina Tupkelevičiūtė.

Rašykite mums: info@lsmusa.lt

 Laisvalaikio komitetas

Esi renginių vedėjas, organizatorius, ar beprotiškos idėjos tau trukdo užmigti?…   Tuomet Tau skirta būti laisvalaikio komiteto nariu!

Be kasmetinių tradicinių renginių, tokių kaip „Fuxų krikštynos“, „Medic attack“, Kraujo donorystės akcija, vyksta ir filmų peržiūros, Kalėdinis aukcionas. Mums visada gali drąsiai siūlyti daryti tai, kas šauna į galvą (sliekų lenktynės ar labdaros mugė)! Mes rūpinamės, kad šauniausi Lietuvos studentai pramankštintų smegenis nuo mokslų ir turėtų šauniausią laisvalaikį.

Trūksta šypsenos ar geros nuotaikos?

Komiteto pirmininkė – Erika Jurkutė, pavaduotojos – Gabija Pancekauskaitė, Laura Blaževičiūtė.

Rašykite mums: laisvalaikio.komitetas@lsmusa.lt

Marketingo darbo grupė

DSC_7759

Patinka išplėtoti idėjas ir jas paversti realybe? Žinai, kaip užmegzti naudingus ryšius? Turi iškalbos dovaną, domiesi marketingu?

Laukiame Tavęs marketingo darbo grupėje, kurioje galima įgyvendinti drąsiausias idėjas, įgyti neįkainojamos patirties įvairiose verslumo, kūrybiškumo ir inovacijų reikalaujaunčiose sferose.

Už marketingo grupės veiklą atsakingas Elvinas Gurevičius.

Rašykite mums: marketingas@lsmusa.lt

Projektų darbo grupė

Žinai, kas yra projektas, finansavimo fondas ar nori sužinoti? Mėgsti teoriją paversti praktika? Išbandyk Projektų komitetą.

Mūsų darbo grupėje nuolatos verda didžiulis darbas – nuo idėjų galvojimo iki paraiškų pildymo, fondų paieškų (mokymai, seminarai, išoriniai finansavimo šaltiniai).