LSMU SA praėję renginiai

LSMU Studentų atstovybės mokymai 2013. (Baisogala, 2013.10.11 – 13)

 

Turbūt nieko jau nenustebinsime sakydami, kad kaip ir kiekvieną rudenį susirenkame į LSMU studentų atstovybės mokymus Baisogaloje. Šioje ramioje, neįtikėtinai gražiu rudenišku gamtovaizdžiu pasižyminčioje vietoje mes stipriname savo kolektyvą, stengiamės, jog kiekvienas narys, tiek naujokas, tiek senbūvis kolektyve jaustųsi, kaip didelėje bei vieningoje šeimoje.

111213

Šiais metais komandinio darbo mus mokė lektorius Nerijus Šėža, buvęs LSMU studentų atstovybės narys. Mokymai prasidėjo nuo susipažinimo su nevyriausybinėmis organizacijomis Lietuvoje. Paskaitos metu sužinojome, kas yra nevyriausybinės organizacijos, kam jos reikalingos, kokie pagrindiniai jų tikslai. Antroji mokymų diena prasidėjo nuo tradicinės rytinės mankštos.  Papusryčiavę ir pasisėmę naujų jėgų kibome į darbus. Išklausę paskaitą apie komandos formavimą ir komandinį darbą, suskubome savo įgytas žinias išmėginti praktiškai. Buvome suskirstyti į 6 grupeles ir turėjome atlikti skirtingas užduotis. Kiekvienas komandos narys buvo įtrauktas į bendrą komandinį darbą. Po kiekvienos užduoties buvo aiškiai matomas komandos stiprėjimas. Ir kiekvienas iš mūsų įsitikino, jog tvirtą komandą galima suformuoti net iš visai nepažįstamų žmonių. Svarbiausia –  tikslo siekimas ir bendradarbiavimas. Po visai neprailgusio pusdienio, mūsų laukė pietūs. Zita, kaip ir kiekvienais metais lepino mus skaniu, kaip namie pagamintu maistu. Išklausėme paskutiniąją paskaitą ir susumavome savo darbo rezultatus. Komandinio darbo užduotyse mums sekėsi neblogai, tačiau visada yra, kur tobulėti. Po rezultatus apibendrinančios paskaitos mūsų laukė socializacijos vakaras, kuriame netrūko žaidimų ir šokių iki ryto.

212322

Pasibaigus mokymams, visi pilni emocijų ir įspūdžių išvažiavome namo. Grįžę prie kasdieninių darbų kiekvieną dieną prisimename tas įsimintinas akimirkas Baisogaloje ir jau nuo dabar laukiame ateinančių mokymų pavasarį!

LSMU SA

Auksė

32353433