Išradimai sveikatai 2018

Martyna LSMU Studentų atstovybė, Uncategorized

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Plėtros tarnyba šiemet pirmą kartą organizavo konkursą „Išradimai sveikatai 2018“, skirtą Universiteto bendruomenei. LSMU gimnazijos moksleiviai, LSMU studentai bei tyrėjai, Kauno klinikų sveikatos priežiūros specialistai teikė konkursui savo kūrybiškas ir inovatyvias idėjas, kurias norėtų toliau vystyti ir pritaikyti visuomenės poreikiams.

Kviečiame Jus į gegužės 17 d. vyksiantį renginį, kuriame galėsite iš arti susipažinti su konkursui „Išradimai sveikatai 2018“ pateiktomis idėjomis, taip pat išgirsti kviestinių svečių pranešimus apie idėjų apsaugą, inovacijų ir verslumo ugdymo svarbą, finansavimo galimybes.

Renginio metu piniginiais prizais bus apdovanoti geriausių idėjų autoriai trijose kategorijose: „Tyrėjas“, „Studentas“, , „Moksleivis“. Geriausių idėjų autorių taip pat laukia specialūs verslo prizai bei daug kitų staigmenų.

Registracija į renginį (pranešimus) iki 2018 05 14 d.: https://goo.gl/3hWyFh. Vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis.

Renginio vieta: LSMU „Santakos“ slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras, Sukilėlių pr. 13, Kaunas.