Darbo pasiūlymai studentams

UAB “Garso fabrikas” ir “Dj agentūra” – renginių garso ir šviesų serviso profesionalų grupė, technikų komandos papildymui nuolat ieško veiklių žmonių darbui su garso ir šviesų aparatūra renginiuose.
Jei tu: darbštus, atsakingas, sumanus, patikimas – junkis prie mūsų draugiško kolektyvo!
Mes siūlome: galimybę užsidirbti dirbant dinamišką ir įdomų darbą; tobulėjimą šioje srityje; draugiško kolektyvo palaikymą ir pagalbą.
Patirtis nėra būtina. Būtinos teigiamos asmeninės savybės.
Vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas.

Daugiau informacijos telefonu: 867919597 arba facebook-icon-logo-vector-400x400 DjAgentura.lt

Paskelbtas: 2017-03-15

Ieškome pardavėjos-konsultantės dirbti vardinių darbužių parduotuvėje Palangoje, Vytauto gatvėje. Birželio 1- rugpjūčio 31, pirmadieniais-penktadieniais. Privalumas-rusų kalbos mokėjimas. CV siųskite – doubleox.salonas@gmail.com, telefonas pasiteiravimui 864606313

Paskelbtas: 2017-03-16

„Budinčio šeimos gydytojo kabinetas“ kviečia šeimos gydytojus į komandą Panevėžyje.
Darbas nuo 19.00-8.00 val., savaitgaliais ir švenčių dienomis – visą parą.
Lauksime skambučio tel. 8 618 58860.

Paskelbtas: 2017-04-04

Studente! Nori tapti karo mediku? Ateik į Jaunesniųjų karininkų vadų mokymus!

Jei studijuoji mediciną ir ateityje norėtum turėti galimybę išbandyti ir karo mediko duonos, prisijunk prie Jaunesniųjų karininkų vadų mokymų medicinos studentams.

Tai galimybė studijų metu įsigyti bilietus dar dviem galimybėms savo gyvenime – tai įgyti karininko profesiją ir karo mediko kvalifikaciją. Baigę studijas galėsite rinktis karo mediko kelią. Jei nuspręsite karjeros siekti civiliniame gyvenime ir likti atsargos karininku, ieškodami iššūkių galėsite prisijungti prie savo kolegų kariuomenėje ir, pavyzdžiui, išvykti į tarptautinę misiją, kurioje įgytumėte neįkainojamos patirties kaip medikas.

Daugiau informacijos

Paskelbtas: 2017-05-25

.