Darbo pasiūlymai studentams

Į savo 200+ mokytojų kolektyvą ieškome naujų komandos narių Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.
Turime tikslą pasiekti 7000 vaikų visoje Lietuvoje! (o jiems kaip žinia reikia gerų pavyzdžių)  esi toks/tokia? Pažįsti tokių? Parašyk man. Papasakosiu viską, ką reikia žinoti, kad galėtum pradėti dirbti jau rugsėjį.

Gal jau laikas, kad robotika taptų antroji Lietuvos religija?
SVARBU
Tau nebūtina turėti pedagoginį išsilavinimą ar būti pabaigus robotikos studijas, kad išbandytum save pas mus (mes visko išmokome!)
– Mums svarbiausia tavo požiūris, noras augti ir gebėjimas dirbti su vaikais
– Darbo laikas pas mus itin lankstus, todėl labai patogus studentams ar turintiems papildomos veiklos
– Mūsų išskirtinumas – jaunas, veržlus ir draugiškas kolektyvas, tad garantuoju gerą nuotaiką darbe!
Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10209785493552314&id=1780971506

BioPlanet veterinarijos klinikoje teikiame kokybiškas ir profesionalias konsultacijas, atliekame laboratorinius tyrimus. Turime savo laboratorinę įrangą, todėl tyrimų rezultatus gauname iš karto, galime operatyviai reaguoti į paciento būklę ir paskirti tinkamą gydymą. Esame veterinarijos klinika, kurioje tiek gyvūnai, tiek jų šeimininkai jaučiasi komfortiškai.

Darbo pobūdis:

Klientų aptarnavimas ir konsultavimas;
Gyvūnų augintinių ligų diagnozavimas, gydymas, ligos eigos priežiūra;
Gyvūnų augintinių ženklinimas, vakcinavimas;
Chirurginių operacijų atlikimas/asistavimas;
Laboratorinių tyrimų atlikimas ir vertinimas;
Ataskaitų VMVT ir kitoms institucijoms rengimas.
Reikalavimai:

Veterinarinės praktikos licencija, gali būti paskutinio kurso studentas (-ė);
Darbo veterinarijos klinikoje patirtis (privalumas);
Gebėjimas savarankiškai įvertinti gyvūno augintinio būklę, paskirti gydymą bei atlikti chirurgines operacijas/asistuoti jose;
Anglų, rusų kalbų mokėjimas;
Paslaugumas;
Atsakingumas;
Sąžiningumas;
Komunikabilumas;
Lojalumas;
Iniciatyvumas, noras tobulėti ir siekti bendrų tikslų.
Mes jums siūlome:

Darbą jauname ir iniciatyviame kolektyve;
Puikias darbo sąlygas;
Rezultatais grįstą darbo užmokestį;
Sąlygas tobulėjimui, iniciatyvoms ir augimui kartu.
Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

Daugiau informacijos:

Gyvenimo aprašymą siųsti el. paštu: jovita@forsinfinita.lt.

Telefonas pasiteiravimui: +370 616 06501

Darbo pasiūlymas galioja iki 2018 m. spalio 5 d.

UAB „VETERINARAI” užsiima smulkių gyvūnų gydymu ir profilaktika Šiaulių mieste. Šiuo metu įmonė ieško dviejų darbuotojų.

Laboratorinių tyrimų atlikimas ir vertinimas.

Iniciatyvumas, noras tobulėti.

Rezultatais grįstą darbo užmokestį.

Gyvenimo aprašymą siųsti el. paštu: spaulius9@gmail.com

Telefonas pasiteiravimui: 8 682 27521

Darbo pasiūlymas galioja iki 2018 m. spalio 17 d.

ŽŪB „Vaškai“ – vienas stambiausių ūkių Pasvalio r., kurio pagrindinė veikla mišri augalininkystė ir gyvulininkystė. Laikoma virš 2200 galvijų. Dirbama virš 2000 ha. Šiuolaikinės technologijos, nuolat vykdoma modernizacija ir plėtra. Darnus kolektyvas ir galimybės tobulėjimui.

Darbo pobūdis: Galvijų priežiūra, gydimas, sėklinimas.

Darbo pobūdį atitinkamas išsilavinimas (priimami ir paskutinio kurso studentai);
Patirtis nebūtina;
Noras dirbti.

Sutartinį atlyginimą;
Apgyvendinimą;
Nuolatinį tobulėjimą.
Telefonas pasiteiravimui: 863928274

Darbo pasiūlymas galioja iki 2018 m. lapkričio 5 d.

REIKALINGAS VISUOMENĖS SVEIKATOS SPECIALISTAS

Darbo vieta: Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, http://anyksciuvsb.lt/

Darbo pobūdis, pareigybės aprašymas: vykdyti visuomenės sveikatos priežiūrą Anykščių miesto mokyklinio ugdymo įstaigose, t.y.

analizuoti bei vertinti mokyklos bendruomenės sveikatai įtaką darančius veiksnius; šviesti ir formuoti teisingą mokyklos bendruomenės požiūrį į savo sveikatą ir ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius; laiku pastebėti mokinių sveikatos problemas, nustatyti jų svarbą ir prioritetus, prireikus nukreipti juos į sveikatos priežiūros įstaigas; pasirinkti tinkamus sveikatos stiprinimo metodus ir juos taikyti; vertinti ugdymo aplinką, mokinių mitybą, ugdymo procesą pagal teisės aktus, reglamentuojančius vaikų sveikatos priežiūrą, sveikatos saugą bei stiprinimą; atpažinti gyvybei pavojingas būkles, suteikti pirmąją pagalbą; rengti sveikatinimo veiklos programas; planuoti ir vertinti savo veiklą, rengti ataskaitas bei rekomendacijas.

Darbo vietų sk.: 2 (iš viso 1,5 etato):

Reikalavimai

Išsilavinimas: Aukštasis universitetinis

Profesija: Visuomenės sveikatos specialistas

Studijų kryptis: Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2017 m. gruodžio 20 d. įsakymu Nr. V-1473 „Dėl Visuomenės sveikatos priežiūros specialisto, vykdančio sveikatos priežiūrą mokykloje, kvalifikacinių reikalavimų aprašo patvirtinimo“ 3 ir 4 punktais.

Darbo sutartis

Darbo sutarties rūšis: neterminuota

Įdarbinama: nuo 2018 m. rugsėjo 3 d.

Darbdavio kontaktai

Kontaktinis asmuo: Lina Pagalienė

Adresas: J. Biliūno 19, Anykščiai

Telefonas: +37064047123

El. paštas: linapagaliene.avsb@ gmail.com

Pageidavimus (gyvenimo aprašymą) siųsti el. paštu.